Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

Javni demant na izjave Luke Hodak.

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Javni demant na izjave Luke Hodak. Empty Javni demant na izjave Luke Hodak. on Sat Mar 28, 2009 10:29 pm

Admin

Admin
Admin
Admin
Javni demant na izjave Luke Hodak.
Autor Đurđica Špehar
Pošto smo ovih dana mogli na TV vidjeti i u štampi pročitati što naš načelnik Luka Hodak izjavljuje i javno blati cijelu općinu Saborsko i njene mještane, osjećam moralnu potrebu da javno demantiram njegove optužbe na račun Saborčana. Naš načelnik smatra da je to u Saborskom normalno, da je 1000 Saborčana naoružano do zuba te da je budućnost općine Saborsko proizvodnja bunike.
Naš načelnik to može izjavljivati samo u svoje ime, a ne u ime većine Saborčana, jer je izgleda još uvijek pod djelovanjem biljke, koju misli patentirati kao program za "spas općine i zaposlenja mještana". Što se oružja tiče, mislim da bi se time trebao pozabaviti MUP ako ga on ima još,jer koliko ja znam mještani su uredno,poslje rata,razdužili oružje.Nedopustivo je ovakvo blaćenje mještana Saborskog. Naš načelnik živi u oblacima,mislim da se sad malo i prizemljio, jer konačno ima netko tko mu se suprostavio, a to je lokalni HSS, ljudi koji vode ovu stranku kao i veliki broj mještana kojima je dosta Lukinih laži, optužbi i sramote, pa se sad naveliko uzletio po županiji, vladi i svugdje od kuda bi eventualno mogao dobiti podršku.
Napisala sam namjerno eventualno, jer mislim da tamo sjede razumni i pametni ljudi i da će se i oni napokon početi distancirati od našeg načelnika. Lijepo se gosp. Vučić izjasnio da je to stvar općinskog vijeća i lokalne organizacije HDZ-a Saborsko, samo što nigdje se nije objasnilo, da su oni u većini u vijeću, pa da se konkretna odluka o njegovoj smjeni nije ni mogla donijeti. Isti ljudi, koji tamo sjede, ne zastupaju mišljenje svojih mještana, koje trebaju predstavljati,nego brane svoje položaje i interes i boje se načelniku zamjeriti, jer iza njega stoji predsjednik Mesić i cijela hrvatska vlada.Pitala bi dotičnu gospodu, dali zbog sistema ovakvog kakav je, ikada mali ljudi i njihova mišljenja,mogu doći na red?
Srećom izbori će uskoro, pa ćemo vidjeti hoćemo li ovdje dalje uzgajati buniku, spremati vojno naoružanje ili napokon se priključiti u civilizaciju.Naš načelnik se malo preračunao, jer njega ne bira ni predsjednik Mesić,ni predsjednik vlade Sanader, niti gosp. Šeks i ostali njegovi prijatelji, kako tvrdi naš načelnik, nego mi mali, obični ljudi, kojima je dosta živjeti u Lukinom rezervatu i biti nazivani njegovim indijancima.
Igra se raspada a na izborima će joj doći kraj.Pita li se načelnik kako će objasniti narodu sav svoj nerad i kud i kako su trošili novac poreznih obveznika .
Molim TV postaje i sve druge medije da ovaj javni demat korektno prenesu i nadležne institucije da nam kažu jesu li dopustive ovakve javne optužbe i blaćenje ovoga naroda, koji je pretrpio velike boli i stradanja u domovinskom ratu? Jeli ovako nešto dopustivo u demokratskoj državi?
Svaku riječ potpisujem.Jedna mala,obična građanka ove općine i lijepe naše Hrvatske, da svi vidite da svi Saborčani ne misle kao naš načelnik, da ga svi ne podržavaju kako to neki mediji prenose i da ga se svi ne bojimo.

Đurđica Špehar

View user profile http://saborsko.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]