Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

ZANIMLJIVOSTI

Go down  Message [Page 1 of 1]

1ZANIMLJIVOSTI Empty ZANIMLJIVOSTI on Mon Mar 23, 2009 11:08 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
U orahu pronašla nerabljeni kondomAmerikanka Diane Geist ostala je šokirana kad je u orahovoj ljusci pronašla - kondom. Diane je u supermarketu Wal-Mart kupila vrečicu neoljuštenih oraha, a kada je sjela pred televizor i otvorila omiljene grickalice imala je što i vidjeti - iz ljuske je iskočio nerabljeni svijetložuti kondom.
---
Diane se sa suprugom uputila u Wal-Mart kako bi vratila čudni orah s kondomom u prodavaonicu, a nakon toga ga je preuzela policija koja sumnja da je netko podvalio kondom kao šalu. Zgroženu Diane još je više začudilo što njezin suprug, iz tko zna kojeg razloga, nakon policijske obrade kondom želi zadržati za uspomenu.

Izvor: Večernji list

View user profile

2ZANIMLJIVOSTI Empty EPIDEMIJA PIPANJA on Mon Mar 23, 2009 11:16 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Epidemija pipanja zahvatila JapanceJapan je posljednjih godinu dana zahvatila prava epidemija pipanja žena u podzemnoj željeznici. 'Pipkači' su toliko dobro organizirani da na internetu razmjenjuju i savjete
---
Procjenjuje se da je dvije trećine žena u Japanu prepipao suprotni spol, a ako se zna da svaki dan samo u Tokiju na posao i s posla putuje do 15 milijuna putnika, taj postotak je golem.

Napadač u vlaku u Japanu se naziva chikan. Žene su u većini slučajeva nemoćne jer je gužva u vagonima tolika da ne znaju čija ih ruka pipa, a kad i poviču u pomoć, tradicionalno rezervirani Japanci najčešće se oglušuju na njihove vapaje.

Tijekom jutarnje špice gužva je tolika da se u vagone metroa natrpa i tri puta više putnika od predviđenoga, a zaposleni su i profesionalni 'gurači' putnika koji ih guraju unutra kako bi se mogla zatvoriti vrata.
No, sve ima svoju mjeru, pa je tako jednoj Japanki prije mjesec dana dozlogrdilo, te je odlučila uzeti stvar u svoje ruke. Naime, tijekom jutarnje gužve na liniji prema centru grada, ozloglašenoj baš po chikanima, jedan je od njih posegnuo za njezinom pozadinom, na što je ona glasno povikala, zgrabila ga za ruku, te rekla svima u vlaku što se dogodilo.

Srećom, u blizini su se našla i dva policajca u civilu, koja su s još dvojicom pojurila za napadačem, inače 40-godišnjim uredskim službenikom, koji je u međuvremenu uspio pobjeći.

Taj je bijeg za njega bio koban. Nakon što su ga policajci oborili na zemlju, dobio je srčani napad i poslije umro u bolnici.

Chikani su postali toliko sigurni u sebe da imaju i internetske stranice na kojima se organiziraju i razmjenjuju iskustva o tome kada je i na kojoj liniji najbolje napasti. Japanci koji se voze vlakovima u nezgodnom su položaju jer ih sve žene gledaju ispod oka kao potencijalne napadače, a jedini način da imaju alibi jest da se objema rukama drže za rukohvate.

Kao odgovor na chikane, dužnosnici željeznica u Tokiju uveli su posebne vagone samo za žene, koji se nalaze na kraju vlaka.

Izvor: IskonInternet

View user profile

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Jedna je Ruskinja osuđena na 15 mjeseci zatvora jer je ubola svog supruga kuhinjskim nožem u oko zato što je odbio oguliti krumpir, javljaju danas ruski mediji.
---
Žena iz pregrađa Penze u središnjoj Rusiji već je bila u zatvoru zbog ubojstva, a supruga je upoznala odmah nakon izlaska iz zatvora.

Suprug je potražio liječničku pomoć tek nakon tri dana i prvo je tvrdio da se sam ozlijedio, ali je konačno ipak rekao istinu.

više iz rubrike
ZANIMLJIVOSTI
On je sada gotovo potpuno slijep na lijevo oko.

"Žrtva je molila sud da bude blag prema njegovoj supruzi", rekao je izvor u okružnom državnom odvjetništvu.

Izvor: Jutarnji.hr

View user profile

4ZANIMLJIVOSTI Empty Ženske grudi muškarcima produljuje život on Tue Mar 24, 2009 12:55 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Nakon pet godina istraživanja u tri bolnice u Franfurktu, dr. Franz Eping zajedno je s kolegama istraživačima utvrdio kako gledanje bujnih ženskih grudi može biti i te kako ljekovito za zdravlje muškaraca, odnosno da im može produljiti život.
---
Prema njihovu mišljenju, muškarci stariji od 40 godina mogu znatno izbjeći rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Recept propisuje barem desetak minuta dnevno.

Gledanje privlačnih i bujnih grudi poput glumica Pamele Anderson ili Monice Belucci, pjevačica Samanthe Fox i Sabrine, čak i vremešne country zvijezde Dolly Parton, tvrdi liječnik Eping, ima potpuno isti učinak kao i 30 minuta aerobike. Do tog je zanimljivog zaključka dr. Eping došao nakon promatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak gledati bujne grudi neke njima privlačne, atraktivne ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je doista iznenađujuć: svim se muškarcima smanjio krvni tlak, poboljšao puls i uočljivo smanjio postotak oboljenja arterija.

Dr. Eping objasnio je da seksualno uzbuđenje pojačava kucanje srca i poboljšava cirkulaciju krvi, pa su na temelju toga utvrdili kako gledanje u velike grudi poboljšava zdravlje muškaraca. Također, indikativno je kako svi koji tako odmaraju oči imaju veće šanse da izbjegnu infarkt i moždani udar. Istraživači su se složili i u tome da muškarci svakodnevnim promatranjem bujnih ženskih grudi mogu produljiti život od dvije do pet godina.

Izvor: Večernji list

View user profile

5ZANIMLJIVOSTI Empty Francuzi imaju najveći! on Tue Mar 24, 2009 1:00 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Najobdareniji su Francuzi, a njihova reputacija najboljih ljubavnika sada je dobila i mjerljivu i, hmmm, rekli bismo, vrlo opipljivu potvrdu. Zadnje mjesto uvjerljivo su osvojili Korejci.
---
Na radost žena te najromantičnije zemlje, Francuzi su najobdareniji muškarci na svijetu.

Prema istraživanju instituta Andromedical u Španjolskoj, njihova muškost u prosjeku iznosi 16 centimetara u erekciji.

Slijede ih Talijani, koji su kraći za centimetar, a prema istraživanju 'veliki' Britanci su izgleda veliki samo u pričama. Oni su čak ispod svjetskog prosjeka od 13,97 centimetara, čime Britanke uskraćuju za centimetar.

'Alatka' manja od 10 centimetara ne stvara nimalo problema Indijcima, jer se unatoč tome mogu pohvaliti vrlo visokim natalitetom. No, nezahvalni rekord u (ne)dužini penisa postavili su Južni Korejci sa svega 9,37 centimetara.

Izvor: IskonInternet

View user profile

6ZANIMLJIVOSTI Empty BOSANSKI HOROSKOP on Wed Mar 25, 2009 10:43 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Ako vam je dosta svakodnevnog horoskopa, zabavite su uz bosanski!
---
Lopata (22.12. - 19.01.)

Rođeni u ovom znaku najčešće najebu. Dovedu ih na pripremu gradilišta i do vrata su u blatu.

Inače se odlikuju analitičkim duhom i romantičnom prirodom, ali to im ništa ne koristi ako ih dopadne lopata.

Dobro se slažu s rođenima u znaku Krampa.

Miješalica (20.01. - 18.02.)

Likovi iz ovog znaka su staložene i mirne osobe. Uglavnom su BMK, sve dok miješalica radi.

Malo popizde ako se pokvari, ali onda skupe one rođene u znaku Lopate da oni to ručno odrade.

Izrazito su vesele naravi i vole djecu. Muškarci žensku djecu od oko 250 mjeseci, žene svoju.

Dizalica (19.02. - 20.03.)

Rođeni u znaku dizalice su, logično, vitki, visoki i čvrsti. Malo nestabilni kao osobe, pa im se često dogodi da im zaliju stopala u beton da se ne prevrnu. Dobro se slažu sa Miješalicama.

Dizalice su ljudi koji su tihi, oprezni i skloni magiji, misticizmu te vlašićkom siru i janjetini s ražnja.

Kontejner (21. 3. - 19. 4.)

Njihov zaštitnik je Crveni orao. Nezna se zašto, oni tako tvrde. Navodno to je zbog gužve u baraci (kontejneru). Dobro se slažu s Lopatama, naravno ukoliko ovi ne pizde previše.

Odlikuje ih velika umna snaga, emotivna energija i smrdljive noge.

Kramp (20. 4. - 20. 5.)

Izrazito produhovljene osobe kojima su obiteljski odnosi i vrednote na prvom mjestu.

To je osobito vidljivo u njihovim psovkama gdje redovito spominju Boga, Crkvu, mater, oca, sestru, itd. Najintenzivnija religiozna iskustva ove vrste doživljavaju onda kad im nešto ne polazi za rukom. Treba još dodati da im je totem iz biljnog svijeta kupus.

Armirani beton (21.05. - 20.06.)

Armirani beton je znak u kojem su rođeni glavne face na gradilištu. Tvrdi i glupi, čvrsti i zajebani, strah su i trepet za Dizalice i Miješalice.

Izbjegavati. Nemaju totema iz biljnog svijeta. Bradu i brkove rijetko briju. Neskloni iskustvima s područja higijene.

Pikhamer (21. 6. - 22. 7.)

Rođeni u ovom znaku su izrazito osjećajne osobe. Skloni depresivnim raspoloženjima kad im ponestane piva. Emotivno vezani za majčinsku figuru u liku dežurne konobarice.

Ne podnose Lopate i Betone.

Boja Pikhamera je ružičasta, a totem iz biljnog svijeta je kakaovac.

Mesna konzerva (23. 7.- 22. 8.)

Osobe iz ovog znaka često pate od povišenog kolesterola. Dobro se slažu s Kontejnerima. Oštroumni su i hrabre vođe. Ljudi iz drugih znakova ih vole, ali im često iza leđa jebu mater, naročito Betoni. Tajnovitost je izrazita osobina Mesnih Konzervi. Njihova boja je smeđa do crna.

Totem iz biljnog svijeta je grah.

Šljem (23. 8. - 22. 9.)

Rođeni u ovom znaku su izrazito intelektualne osobe. Sve postižu glavom.

Glavom najčešće štemaju, a ponekad i misle, iako je nisu skloni koristiti u tu svrhu. Obožavaju ih Dizalice i Betoni. Često se bave poezijom i romantični su. Hrabre i ustrajne osobe, snažne u svakom pogledu s istančanim smislom za pravdu i obitelj.

Zalažu se za druge i legalizaciju prostitucije. Boja im je, naravno, bijela.

Mujo (23. 9. - 23. 10.)

Rođeni u znaku Muje, face su na gradilištu. Najbolje se slažu s Lopatama i Krampovima, a najteže s Betonom. Prilično su socijalizirani i prijateljski nastrojeni, pa su rijetko kad sami.

Skloni kulturnom angažmanu u birtijama i alpinističkom penjanju na lokalne opajdare i radodajke.

Mujina boja je ljubičasta, a totem iz biljnog svijeta je burek.

Cigla (24. 10. - 21. 11.)

Cigla ima izrazito dobru sposobnost prosuđivanja i intuiciju, pa su stručnjaci za ljudsku dušu. Lako naslute kad se sprema neka pizdarija pa se mudro povlače u pozadinu odakle podjebaju u cilju mirnog rješenja konflikta.

Najbolje se slažu s Betonima i Miješalicama, a ne podnose Krampove, Lopate, Mesne Konzerve i pisanu riječ.

Totem iz svijeta biljaka je bršljan, a boja je boja cigle, samo zelena.

Severina (22. 11. - 21. 12.)

Severina se najbolje slaže s Kontejnerom i Mujom. Rođeni u ovom znaku skloni su analnom sexu, ali im se isto tako trebaju nadodati duševne karakteristike kao što su intuicija i velika sposobnost predviđanja. Osjećaju jaku averziju prema kameri i inače bilo kakvom obliku snimanja.

Mane su im dlakavost. Boja Severine je crna, a totem biljka je trava - zelena, naravno.

Izvor: netPortal

View user profile

7ZANIMLJIVOSTI Empty NAJBOLJA TAJNICA JE MUŠKARAC on Wed Mar 25, 2009 10:53 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Na natjecanju za najbolju tajnicu održanom u Hamburgu pobjednik je postao jedini muškarac koji se našao u finalu i koji je svojim vještinama i znanjem potukao sve šarmantne natjecateljice.
---
Najbolja tajnica Njemačke je muškarac, barem po rezultatima natjecanja na kojem pobijedio jedini predstavnik muškog roda u finalu.

Marc-Oliver Schlichtmann (32), koji je diplomirao strane jezike, pobijedio je desetak žena, naveo je proizvođač opreme za urede, organizator natjecanja u Hamburgu.

On se posebice istaknuo svojim prijevodom na engleski, ocijenio je žiri.

Među ogledima je bio osjetljiv zadatak uvjeravanja bijesnog nadređenog, uz najveću dozu diplomacije, da razmotri svoja stajališta.

U Njemačkoj su samo dva posto tajnica i office managera muškarci, istaknulo je poduzeće Leitz koje je organiziralo to natjecanje.

Pobjednik redovno prima poštu naslovljenu "Gospođa Schlichtmann".

View user profile

8ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Sat Mar 28, 2009 10:08 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Ruska agencija za zapošljavanje u potrazi je za djevojkama koje su spremne sedam sati dnevno posvetiti uobičajenim tajničkim poslovima i jedan sat svom šefu.
---
Moskovska agencija za zapošljavanje traži tajnice koje su spremne biti ''intimne'' sa svojim šefom. U agenciji smatraju da njihova ponuda nema nikakve veze s prostitucijom ili eskortom, već samo pomažu djevojkama da nađu dobro plaćen posao.

Po ugovoru bi buduće zaposlenice trebale raditi osam sati dnevno pet dana u tjednu. Sedam sati bi izvršavale svoje tajničke dužnosti, a jedan sat dnevno bi se posvetile šefu, i to za plaću od 3000 do 3500 dolara mjesečno.

Zaposlenica mora garantirati da će biti u dobroj fizičkoj formi, poštovati poslovnu etiku i čuvati profesionalne tajne.

Drugi dio ugovara umanjuje rizik klijenata agencije. Naime agencija je spremna platiti odštetu poslodavcu u slučaju braka, uredske romanse s drugim djelatnikom ili u slučaju odavanja informacija.

Za pet posto godišnje plaće agencija može izvršiti provjeru kandidatkinja i ako tajnica ne odgovara poslodavcu može je zamijeniti u roku od dva mjeseca, no samo jednom.

''Mi kombiniramo usluge agencije za zapošljavanje i za nalaženje partnera'', kaže Petr Iveršin, čija je agencija specijalizirana za povezivanje top-menadžera s ''intimnim'' tajnicama.

U zadnjih pola godine pronašli su poslove za 3000 žena.

View user profile

9ZANIMLJIVOSTI Empty BOLNO ISKUSTVO JEDNE ŽENE on Sun Mar 29, 2009 4:42 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Bolno iskustvo jedne ženeJednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se. Kada je postalo jasno da ćemo se uzeti, odlučila sam prestati jesti pasulj. Nekoliko mjeseci kasnije, na moj rođendan, pokvario mi se auto dok sam se vraćala kući s posla. S obzirom da sam živjela na selu, pozvala sam muža i rekla mu da ću kasniti, jer sam morala ići pješke kući.

Idući tako, uz put sam naišla na jednu malu krčmu iz koje se širio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla odoliti. Pošto sam imala pred sobom još kilometre i kilometre, pretpostavila sam da ću se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kući.

Ušla sam u krčmu i za čas posla sam "sredila" tri porcije pasulja. Kada sam nastavila s pješačenjem, potrudila sam se osloboditi sav gas. Kada sam stigla, moj muž je bio radostan što me vidi i veselo je rekao:

- Draga, imam iznenađenje za večeru!

Zatim mi je stavio povez preko očiju i odveo me do stolice za stol gdje je večera. Sjela sam i baš kad je htio skinuti povez, zazvonio je telefon. Natjerao me da mu obećam da neću dirati povez dok se ne vrati i otišao se javiti na telefon.

Pasulj koji sam pojela je još uvijek radio i pritisak je postao nepodnošljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdio kao kada kamion s đubretom, prolazeći pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i žustro otpuhala smrad.

Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila još tri. Smrad je bio gori od kuhanja kupusa. Načulivši uši na telefonski razgovor u susjednoj sobi, nastavila sam ovako da nižem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo.

Kada je pozdravljanje preko telefona označilo kraj moje slobode, učinila sam još nekoliko brzih kružnih pokreta salvetom da otpušem sve, vratila salvetu na krilo i uz osjećaj zadovoljstva i olakšanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguć izraz kada se moj muž vratio i ispričao što se tako dugo zadržao. Pitao me jesam li virila, a ja sam ga uvjerila da nisam.

U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sjedili za stolom u glas je uzviknulo:

- SRETAN ROĐENDAN!

Pala sam u nesvijest.

View user profile

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Kineskinja Hong iz Fuzhousa prava je noćna mora susjedima. Već 26 godina zavija kao vuk i tvrdi da ne može prestati. Zavijanje joj pomaže i uklanja bolove u leđima. Sve je počelo dok je kao 16-godišnjakinja počela imati problema s leđima. Tada je slučajno ispustila zvuk kakvim se glasaju vuci i bol je trenutno nestala. Već 26 godina zavija i do pet puta na dan.
- Osjetim kako se nešto u meni otpušta i odmah mi je lakše. Ne mogu prestati zavijati. Susjedi su se isprva bojali, ali već su se navikli na mene - kaže 40-godišnja Hong.

View user profile

11ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Fri Apr 03, 2009 12:50 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
LIMA - Peruanski farmer završio je u bolnici nakon osmodnevne neprekidne erekcije, objavili su liječnici u bolnici u gradu Sullani na sjeveru zemlje.

Neimenovani pacijent star 53 godine došao je u bolnicu s neizdrživim bolovima nakon osam dana neprekinute erekcije, rekao je kirurg Nelson Carrasco.
Pacijent nije uzimao nikakve seksualne stimulanse nego pati od prijapizma, stanja stalne erekcije izazvane blokiranim odvodom krvi iz penisa, najčešće posljedicom krvnog ugruška.

Nesretni čovjek je operiran i liječnici sada traže točan uzrok njegova stanja kako se problem ne bi ponovio. (Hina)ZANIMLJIVOSTI Er1k

View user profile

12ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Fri Apr 03, 2009 3:22 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
ZANIMLJIVOSTI A7e07c82d4

View user profile

13ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Fri Apr 03, 2009 3:29 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
ZANIMLJIVOSTI Matematika

View user profile

14ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Fri Apr 03, 2009 7:51 pm

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
Vera wrote:Jedna je Ruskinja osuđena na 15 mjeseci zatvora jer je ubola svog supruga kuhinjskim nožem u oko zato što je odbio oguliti krumpir, javljaju danas ruski mediji.
---
Žena iz pregrađa Penze u središnjoj Rusiji već je bila u zatvoru zbog ubojstva, a supruga je upoznala odmah nakon izlaska iz zatvora.

Suprug je potražio liječničku pomoć tek nakon tri dana i prvo je tvrdio da se sam ozlijedio, ali je konačno ipak rekao istinu.

više iz rubrike
ZANIMLJIVOSTI
On je sada gotovo potpuno slijep na lijevo oko.

"Žrtva je molila sud da bude blag prema njegovoj supruzi", rekao je izvor u okružnom državnom odvjetništvu.

Izvor: Jutarnji.hr
Vidiš što ti je ljubav!

View user profile

15ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Sun Apr 05, 2009 7:26 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
E Ivane nije dosta da napišeš: Vidiš što je ljubav.
Budi malo opširniji, nadodaj nešto pametno pa da i ja imam što čitati.

View user profile

16ZANIMLJIVOSTI Empty Re: ZANIMLJIVOSTI on Wed Apr 22, 2009 7:21 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Učenici jednog razreda albanske srednje škole odlučili su se 1. travnja našaliti sa svojim profesorom pa su svi popili sedative i zaspali u razredu. Profesora je prizor prestravio, a ravnatelja naljutio.
---
Učenici jednog razreda albanske srednje škole odlučili su se našaliti sa svojim profesorom 1. travnja tako da svi popili sedative i zaspali u razredu, objavili su u lokalni mediji.

Svih 20 učenika jednog razreda škole u Sarandi popilo je jednu ili dvije tablete diazepama koje su nabavili u ljekarni.

Profesor se jako uplašio kada je vidio da mu je cijeli razred u dubokom snu i svi su učenici odmah prebačeni u bolnicu gdje je otkrivena neslana šala.

Ravnatelj škole nazvao je učeničku šalu "kolektivnim idiotizmom".

View user profile

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Indijski ljubomorni suprug sumnjao je da mu je žena nevjerna pa je odsjekao penis navodnom ljubavniku. Neimenovani suprug i dva njegova šogora prvo su napili 32-godišnjeg Rajesha Kumara, navodnog ljubavnika, a zatim ga napali oštrim oružjem koje nije pronađeno. Ne zna se kako je prošla supruga.
- Sva tri muškarca pobjegla su s mjesta događaja - rekao je policijski glasnogovornik Rajesh Dwivedi.
Kumar se oporavlja u bolnici, ali policija nije rekla jesu li mu liječnici uspjeli zašiti penis.

View user profile

18ZANIMLJIVOSTI Empty Nakon 31 godinu izvadili mu iglu iz stražnjice on Tue Apr 28, 2009 11:52 am

Nika

Nika
član
član
Kinez iz Zhengzhoua Lao Du nakon 31 godine napokon može normalno sjesti, jer su mu liječnici izvadili iglu iz stražnjice.
---
On je 1978. godine zbog prehlade posjetio nadriliječnika u svome selu zbog kojega je 31 godinu imao iglu u stražnjici.

"Odmah su me poslali u lokalnu bolnicu gdje sam proveo devet dana, a liječnici nisu pronašli iglu", rekao je 55-godišnji Lao Du te dodao kako je od onda stalno vjerovao da se igla još uvijek nalazi u njemu, pišu svjetski mediji.

Prije pet ili šest godina počeo je osjećati oštre bolove, a čak mu je i hodanje postalo izrazito bolno. Tražio je pomoć u mnogim bolnicama, no u niti jednoj ga nisu željeli operirati dok nisu bili sigurni da će iglu zaista i pronaći.

Nakon 31-godišnje potrage za nekim tko će ga riješiti boli, liječnici iz bolnice u Zhengzhou pristali su potražiti izgubljenu iglu. Ona je izvađena iz Kineza nakon trosatne operacije, a kirurg koji je operaciju izveo tvrdi da je potraga bila vrlo detaljna.

Izvor: Index.hr
ponedjeljak, 06.04.2009.

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]