Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

Stranke u općini Saborsko

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Stranke u općini Saborsko Empty Re: Stranke u općini Saborsko on Sun Feb 22, 2009 10:34 am

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Sad imamo više stranaka u Saborskom-HDZ,HSS,STRANKU UMIROVLJENIKA,HNS,NEZAVISNE
Zanima me vaše iskreno mišljenje u vezi predstojećih izbora.Voljela bi da se jave svi bez obzira koju stranku simpatiziraju i da iznesu svoja iskrena mišljenja bez ustručavanja,ne moraju se slagati sa mojim.Politiku je javno ne zahvalno komentirati,ako nema tako hrabrih vi samo pošaljite PM,on će u potpunosti biti tajan.
Više komunikacije nam svima može donijeti samo dobro,jer više glava bolje misli.
Možete hvaliti,kuditi,savjetovati,komentirati koji događaj,javiti s čime ste ne zadovoljni u općini,što bi po vašem mišljenju trebalo promjeniti,što bi bilo dobro napraviti i sl.

Đurđica

View user profile

2Stranke u općini Saborsko Empty STRANKE on Sat Feb 28, 2009 8:34 am

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
Đurđice vidim da nitko ne trza što se tiče stranaka niti ih komentira sigurno im maca pojela jezik,ja ću evo napisati svoje mišljenje.To je općenito problem kod nas ne samo u politici nego na svim područjima djelovanja kod nas.Nemogu vjerovati da baš nitko nema što za reći jer politika se tiče sviju nas i ne samo politika ja mislim da se narod uljuljao u nekakav čudan san neznam kako ih probuditi.Ovo što imamo više stranaka to je dobro jer vrijeme jednoumlja je davno prošlo a kod nas traje još uvijek zato smo se i mi uključili da razbijemo tu monotoniju,morat će se uključiti i drugi ,neki već jesu mislim na Stranku umirovljenika oni su dosta aktivni.Ja sam u tom pogledu optimista i nadam se da će se, nakon našeg angažmana i eventualno koalicije sa HSU ,politička situacija u općini konačno promjeniti nabolje.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]