Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

Škola, fax...

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Škola, fax... Empty Škola, fax... on Wed Feb 11, 2009 5:33 pm

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Na usmenom ispitu dolazi student i nosi 1000 DEM za mito. Profesor si kaže: "Ma neću ga pitat nešto teško", pa ga pita tko je bacio bombu na Hirošimu. "Amerikanci", reče student i profesor ga pusti. Dolazi drugi i nosi 500 DEM. Profesor ga pita tko je bacio bombu na Hirošimu. Ovaj reče Amerikanci. Profesor pita dalje koliko ih je poginulo. "Oko
70 000 do 80 000." Dolazi štreber koji ne nosi ništa DEM. Profesor gnjevan ga pita tko je bacio bombu na Hirošimu, ovaj reče Amerikanci. "Koliko ih je poginulo?" "Oko 70 000 do 80 000." "Nabrojte imena poginulih, kolega."

2Škola, fax... Empty Re: Škola, fax... on Thu Feb 12, 2009 1:14 am

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Muke po mladom svećeniku

Jedan mladi katolički svećenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni riječi progovoriti pa upita biskupa za savjet.
Ovaj mu reče:
- Sljedeći put popij čašu vode s dvije kapljice votke i odmah ćeš se osjećati slobodnije.
Poslije toga svećenik se osjećao tako dobro da ga ništa nije moglo uznemiriti. Nakon povratka s mise dočeka ga cedulja s biskupovom porukom:
- Poštovani, rekao sam nekoliko kapljica votke u vodu, a ne obratno. I još par savjeta: Nije potrebno stavljati kriške limuna na rub pehara. Ormar pored oltara je ispovjedaonica, a ne WC. Ne oslanjajte se više na kip Blažene djevice Marije, ne grlite ju i ne ljubite. Postoji 10 zapovjedi, a ne 12, 12 je apostola, a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak. Isusa i njegove učenike ne zovemo J.C. and Co. David je pobijedio Golijata praćkom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak. Judu ne nazivamo kurvinim sinom. Papu ne zovemo El Padrino. Bin Laden nema veze s Isusovom smrću. Sveta vodica je za posvećivanje, a ne za osvježavanje ispod pazuha. Ne sjedi se ispred oltara i ne stavlja se noga na Bibliju. Hostija nije grickalica uz vino, već za vjernike. Grešnici idu u pakao, a ne u pizdu materinu. Onaj u kutu, pored zbora, kojega ste nazvali pederom i transvestitom u suknji, bio sam ja. Na kraju se kaže amen, a ne fajrunt.

3Škola, fax... Empty PEKA on Sat Feb 14, 2009 10:30 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
- Šta je plavuša sa šljemom na glavi?
- Tuka ispod peke. Laughing Laughing Laughing

4Škola, fax... Empty PLAVUŠA on Sat Feb 14, 2009 10:32 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
- Zašto plavuša leži ispod traktora?
- Zato što piše: JOHAN DERE!

Smile Very Happy Laughing

5Škola, fax... Empty LALA on Sat Feb 14, 2009 10:33 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Upecao Lala zlatnu ribicu, a ona mu kaže:
- "Ako me pustiš, ispuniću ti tri želje."
Lala pristane, pa kaže:
- "Prva želja mi je da me Sosa ne vara. Druga, ako me i vara, da ja to ne znam. Treća, ako i znam, da se ne jedim mnogo."

6Škola, fax... Empty Matematika on Fri Feb 20, 2009 12:00 am

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Idemo malo da vjezbamo MATEMATIKU! Mene i tebe Saberemo,odjecu ODUZMEMO, noge DIJELIMO pa se MNOZIMO!

7Škola, fax... Empty Ivica on Fri Feb 20, 2009 12:03 am

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Poslije nastave, pita mama sina:
- Perice, što ste danas radili u školi?
- Na kemiji smo radili pokuse s eksplozovnim materijalima.
- Lijepo, a što ćete sutra raditi u školi?
- U kojoj školi?

8Škola, fax... Empty Japanac u školi on Fri Feb 20, 2009 12:08 am

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Prvi školski dan u jednoj američkoj srednjoj školi.
Učiteljica predstavlja novog učenika Hakira Suzukija iz Japana.
Počinje sat i nastavnica ispituje:"Sada ćemo vidjeti koliko poznajete američku povijest. Tko je rekao "Slobodu ili smrt?"
Odjednom tišina i samo Suzuki digne ruku:"Patrick Henry godine 1775. u Philadelphii"
"Vrlo dobro Suzuki. A tko je rekao: "Država je narod i kao takva nesmije nikada umrijeti?"
Suzuki ustane: "Abraham Lincoln, 1863. u Washingtonu."
Nastavnica strogo pogleda učenike pa reče: "Sramite se! Suzuki je Japanac pa poznaje američku povijest bolje od vas."
Tihi glas iz kraja razreda: "Jebite se, posrani Japanci!"
"Ko je to rekao?", vikne učiteljica.Suzuki digne ruku i reče: "General MacArthur, 1942. na Guadalcanalu, i Lee Iacocca 1982. na skupštini dioničara Chryslera, Detroit."
Razred je u tišini - samo se iz pozadine čuje: "Puši *****!"
Učiteljica sva izvan sebe: "Sad je kraj. Tko je to rekao?"
Suzuki:"Bill Clinton Monici Levinsky, Oval office, 1997. u Washingtonu."
Drugi učenik se prodere: "Suzuki je govno!"
Suzuki: "Valentino Rossi u Rio de Janeiru na moto Grand-Prix Brazila2002."
Razred pada u histeriju, učiteljica u nesvijest, a na vrata ulazi ravnatelj škole:"U pičku materinu, još nikad nisam vidio takav kaos."
Suzuki: "Premijer Hrvatske, ministru financija prilikom predstavljanja državnog proračuna, Zagreb, 2008

9Škola, fax... Empty xxx on Wed Apr 01, 2009 10:24 pm

zelko

zelko
aktivan član
aktivan član
Zašto je bolji sex sa učiteljicom nego sa medicinskom sestrom? Poslije sexa medicinska sestra kaže "Sljedeći", a učiteljica "Sada ćemo sve ovo ponoviti"...

10Škola, fax... Empty Re: Škola, fax... on Mon Apr 27, 2009 11:47 pm

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Pita Ivica mamu: 'Mamice, što to znači razmjena mišljenja?'
'To ti je kad tata dođe u kuhinju sa svojim mišljenjem, a izađe s mojim.'

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]