Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE

Go down  Message [Page 1 of 1]

1PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sat May 23, 2009 7:08 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Obavještavamo vas da ste krivi za bankrot Kraša.
Prodaja slatkiša naglo je pala otkad se ustvrdilo da je osoba koja ovo čita slađa od svega!

2PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sat May 23, 2009 9:22 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom telefonu.I necu izaci iz njega dok ti ne izađeš sa mnom...

3PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sat May 23, 2009 9:25 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Zamisli
Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cujem cvrkut ptica, sum mora, osjeca se miris pokosenog sijena, sunce przi nasa znojna tijela, a mi i dalje okopavamo krumpire.
Dobit ces me kad se najmanje nadas, nasmijat ces se kad me vidis, pozeljet ces me opet, ja cu malo kasniti, cekaj me - TVOJA SMS PORUKA

4PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sun May 24, 2009 3:15 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Oče naš - dobru pivu da nam das! U ime oca i sina - da nas ne muci kiselina ,spasi pivske junake i nase stomake. Neka nam pivo bude vitamin "AMIN"

Idemo uciti matematiku, tebe i mene zbrojimo, odjecu oduzmemo, noge djelimo, pa se mnozimo?

Želim se s tobom...gledati.. maziti...zvijezde brojati..ljubiti...želim s tobom voditi...lju...bimca u šetnju

5PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sun May 24, 2009 5:39 pm

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član

Last edited by Đurđica on Sat Jul 25, 2009 11:37 pm; edited 1 time in total

6PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sun May 24, 2009 9:15 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Vas horoskop
Posao - zvijezde vam se smiješe.
Prijatelji - zvijezde vam se smiješe.
Zdravlje - zvijezde vam se smiješe.
Ljubav - zvijezde vam se smiješe.
Sex - zvijezde vam crkavaju od smijeha!

7PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sun May 24, 2009 9:19 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Kad me imaš dobro ti je,
kad me lizeš vlažim se,
kad me pališ ja se žarim,
kad me sisaš ja se gubim,
kad se izgubim ti me gasiš.

TVOJA CIGARETA

8PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Sun May 24, 2009 9:21 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Hej srećo,
pišem ti sporo jer znam da sporo čitađš.
Javljam ti se iz ludnice. Ovde je super.
Svaki dan skačemo u bazen,
a kada smo dobri napune nam ga vodom.

9PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Thu May 28, 2009 9:47 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Falis mi cijeli dan. Jedva cekam da te vidim. Da udjes u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja pidjama.

Hy! Kada bih ti poliznuo vrat, i kada bih stavio jezik njezno u tvoju slasnu rupu, odmah bi znao da si moja najdraza i najbolja.... flasa tuborga.

Dobra vecer ja sam izvanzemaljac i zivim u vasem telefonu to sto upravo stiscete su moja jaja sudeci po vasem osmjehu to vam se svidja pa vas molim da nastavite.

Na svijetu zivi 6 milijardi ljudi, 4 milijarde radi, 2 milijarde spava, 500 milijuna se bavi seksom, a samo jedna budala cita ovu poruku!!!

Sanjao sam da sam krao kokosi i jaja iz kokosinjca i da su me ulovili... Ti si mi bila sudac. Za kokosi si me osudila, a za jaja si me pomilovala...

UDARNA VIJEST: istrazivanje iz Amerike: ljudi koji su losi u krevetu i koji nikada nemaju dobar SEX drze mobitel u desnoj ruci dok citaju poruke!!! Prema tome...

Volim kad udjes u mene malu, vlaznu... Kad udes prvo se najezis, a poslije ti je toplo i vlazno. Volis strcati u meni i po meni. Voli te tvoja - tus kabina.

Vas Cronet ce biti iskljucen zbog nepodmirenog duga od -596 kn i oduzimanja nevinosti Josku Lokasu. Zbogom, 5 4 3 2 1 BIP Iskljuceni ste.

Dragi, uzmi me i njezno dodiruj svojim prstima... Obozavam da mi sapuces na donju rupicu... I da me ponekad napunis do kraja... Voli te zauvijek tvoj mobilni aparat.

Sjecas se kad si mi polako umocio prst a onda ga polizao i tu radnju ponovio vise puta. I onda shvatio, to je nesto najbolje na svijetu do sad. Tvoja Nutela.

Prija ti moj dodir i njeznost kada se obavijam oko tvog tijela. Postoji li ljepsi osjecaj kada si ti gol, a ja na tebi. Voli te tvoja vjerna... deka!

Najprije cu skinuti tvoju svilenu kosuljicu, zatim te prisloniti na svoje tople usne. Potom te lagano kusati jezikom a tek tada staviti te u usta dragi moj bronhi.

Zbog pokvarenog vozila koje se zakocilo u Medunozju Vaginalni je tunel zatvoren. Preporucamo Vam obilazak preko Guzicnog kanala ili preko prijelaza Sisovo.

Lijeva mi je noga Bozic, desna Nova godina, a ti dodji izmedju toga!

valjam se valjam se valjam se valjam se valjam se

10PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty HAHA................ on Sat May 30, 2009 10:59 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Našao sam djevojku,
nije lijepa kao Španjolka,
ne ljubi se kao Francuskinja
i nije zgodna kao Talijanka,
ali zato puši kao Turčin.

Last edited by Vera on Wed Jun 03, 2009 9:00 am; edited 2 times in total

11PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Mon Jun 01, 2009 7:57 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Znam i sama koliko ti značim,
koliko ti nedostajem,
kako sam ti potrebna u ovom trenutku...
žao mi je što sam te zauvijek napustila.
Tvoja pamet

12PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Mon Jun 01, 2009 7:59 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Fališ mi cijeli dan.
Jedva čekam da te vidim.
Da uđesš u mene.
Da dođem na tebe.
Da spavamo zajedno i postanemo jedno.

Voli te tvoja piđama.

13PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Mon Jun 01, 2009 8:01 pm

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Bebi torta:

Potrebno je:
1 kg susreta,
2 kg ljubavi,
30 kg poljubaca.

Sve to promješati na krevetu,
dodati bananu i 2 jajeta,
20 grama drmanja,
30 min mješanja
i 9 meseci čekanja.

14PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Wed Jun 03, 2009 8:54 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Muškarac pri sexu potroši 2000 kalorija: 100 tijekom sexa k 1900 drugi dan kad se hvali.

5 omiljenih životinja žene: kuna u džepu, lisica oko vrata, jaguar u garaži, tigar u krevetu i majmun koji sve to plaća!

Iz psihijatrije Vrapče Vam javljamo da smo nakon pregleda Vaše kartoteke ustanovili da Vas nažalost ne možemo primiti, jer i mi imamo svoj ugled...

valjam se valjam se valjam se valjam se valjam se

15PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE Empty Re: PORUKE - ŠALJIVE I OSTALE on Wed Jun 10, 2009 7:06 am

Vera

Vera
aktivan član
aktivan član
Ova poruka ima svoj zadatak
da ti stavi osmjeh na usne sladak.
Ako nije uspjela, odmah se nje rijeŠi,
a ako jeste-opet se nasmijeŠi!

DOBRO JUTRO!

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]