Web stranice Saborsko

Stranice Saborsko

You are not connected. Please login or register

Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 19, 2009 1:51 pm

Admin

Admin
Admin
Admin
Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac
Autor Zdravko Bičak
Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Crn-hodak-txt
SABORSKO - Luka Hodak, šaman iz Saborskog, fizički je napadnut oko osam sati u samom središtu mjesta, tek stotinjak metara od zgrade općine. Prema njegovim riječima napao ga je Mile Kovačić koji za takav potez nije imao nikakva razumnog razloga.

- Jednostavno je automobilom došao do mene, otvorio vrata i počeo me cipelariti. Rekao mi je nešto kao da sam mu opsovao majuku, no ja tog čovjeka nisam vidio posljednjih 15 dana i ne znam što mu je bilo da to učini - ispričao je Hodak.

Preman njegovim riječima iza svega vjerojatno stoji politika i nedavni izbori u kojima je Hodak kao nezavisni kandidat iz drugog kruga izbacio HDZ, svoju stranku koja mu je uskratila kandidaturu.

- Taj Kovačić je četvrti na listi HDZ-a, no ne mislim kako je on svemu kriv jer on ima šefa, a njegov šef ima svog šefa. On je instruiran. Iako sam je Ivana Vučića, predsjednika županijskog HDZ-a, upozorio kako je riječ o ludom čovjeku i da ga ne stavlja na listu, nisu me poslušali. Sad sam ja u drugom krugu, a oni su osvojili jedan mandat, pa mi se osvećuju. Da je to sve stvar politike, govori i što sam napad prijavio u policiji, no nitko još uvijek nije došao u mjesto niti je išta učinjeno - zaključio je Hodak.

Iz policije doznajemo kako je u jutarnjim satima zaprimljena dojava iz Saborskog o narušavanju javnog reda i mira, ta da su policijski službenici iz Ogulina upućeni na mjesto događaja. Više o svemu trebalo bi se znati danas.

Večernji list 19. 05. 2009. | 10:22

View user profile http://saborsko.com

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Napisati ću ovdje istinu i realnost današnje situacije.
Istina je da je Mile Kovačić malo klopio Luku po nosu,ali je istina i to da mu ovaj danima laje sve i svašta,pa i majku njegovu.Nisam pobornik fizičkih obračuna i žao mi je što se Mile nije mogao suzdržati i lijepo ga prijaviti policiji.
Istina je da naš načelnik i njegovi bliski prijatelji vrše teror po mjestu i idu taktikom zastrašivanja još od kraja prvog mjeseca,kad se grupa mještana odlućila suprostaviti njegovom teroru.Još od tada su počela njegova vrijeđanja i epiteti svima nama,pa ne stoji njegova izjava da on nikad nebi psovao.Reći ću,jer to nije nigdje spomenuto,da je dan prije njegov bliski prijatelj i vjećnik sa liste,u alkoholiziranom stanju i potpomognut poticajem načelnika i njihovog pokrovitelja,cijeli dan provocirao i vrijeđao susjede,pa je naveče bila i policija.Takođe je došlo do verbalnog konflikta,dobivene su prijave i dva upozorenja načelniku i njegovim pristašama.Spomenuti ću da je u društvu im bio i jedan policajac,koji je prijepodne bio čak i u uniformi tamo prisutan a na dotične provokacije na građanstvo nije reagirao,na kraju nije htjeo dati ni izjavu policiji.Recite vi meni jeli to po zakonu?U kojoj mi to državi živimo,da šačica ljudi može maltretirati danonoćno mještane i da niko ne reagira.Nešto prije tog incidenta,naš načelnik je lovio nevidljive snajperiste,svojim đipom po selu,ima svjedoka,ali ljudi se boje izaći u javnost.Što se treba desiti još jedan nesretni slučaj pa da se reagira onda kada bude za nekog prekasno.Nadam se samo da nam se načelnik neće domoći oružja,jer je rekao da poslje drugog kruga na kuće njegovih glasaća ide barjak sa jabukom a mi ostali smo za odstrijel.Da je neko drugi u pitanju,rekli bi svi da je to šala,ali s našim načelnikom koji ima takav dosje kakav ima,sa svim tim krivičnim prijavama,naoružanjem,komuniciranjima sa onozemaljskim svijetom mislim da je svima za porazmisliti.
Ne pišem ovo u predizborne svrhe,jer moja malenkost i HSSa smo pobjedili sa velikom razlikom glasova već u prvom krugu,sad kad nam se pridružio i HDZ,drugi krug nam je čista formalnost.Samo hoću da javnost bude upoznata sa istinom a ne lažima našeg načelnika.Neka se on neboji,s njim niko neće sebi zablatiti ruke.Isto njegova izjava da se kod mene na njega sprema atentat,ne stoji.Kod mene se ljudi skupljaju na druženje,feštu i razgovor,to što on nije pozvan u to društvo sam si je kriv sa svojim nedolićnim ponašanjem.
Đurđica

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
Đurđice podržavam te u svemu što si napisala, i mislim da bi trebalo poraditi na tome da mu se osigura stručna liječnička pomoć i obrada njegovog psihološkog profila jer mislim da se radi o nekoj vrsti paranoje, opsesije ili nešto slično pa i upotrebe nekih droga.Vidit ćemo koji su njegovi slijedeći potezi i planovi jer on ima sto varijanti u svojoj glavi u kojoj je očito košmar.Mi ovo vrijeme moramo iskoristiti da se biračima predstavimo kao potpuna suprotnost dosadašnjoj vlasti što smo i do sada dokazali. Ovi njegovi istupi štete najviše njemu i potvrđuji da ne misli ništa mijenjati u svom ponašanju.

View user profile

VITA33

novi član
novi član
Ni vi niste ništa bolji od Šamana. Posvađali ste cijelo Saborsko, a govorite o nekoj zajednici i budućnosti. I Tito je bolje vladao nego što ćete vi vladati. Samo gledate svoju korist, a ne budućnost i izgradju, te ulaganje u Saborsko. Bavite se samo tračevima i babskim poslovima.

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
VITA33 wrote:Ni vi niste ništa bolji od Šamana. Posvađali ste cijelo Saborsko, a govorite o nekoj zajednici i budućnosti. I Tito je bolje vladao nego što ćete vi vladati. Samo gledate svoju korist, a ne budućnost i izgradju, te ulaganje u Saborsko. Bavite se samo tračevima i babskim poslovima.

Last edited by Ivan on Tue May 26, 2009 9:05 pm; edited 1 time in total

View user profile

ANTE

novi član
novi član
quote]Bravo ANTE uspio si se kamuflirati kao i uvijek.[/quote]

Ivane, znači ja sam autor svemu što Vas smeta?
Lupetaš bez veze!

View user profile

VITA33

novi član
novi član
Kako i na koji način ste dobri i volite sve Saborčane, vidi se u prilogu vaših internetskih stranica, gde su se na okupljanju Udruge branitelja našli samo simpatizeri vaše stranke. I na ovaj način ste dosta rekli o sebi i budućnosti, slozi u Saborskom. Kako god je Hodak vladao samo sa nekolicinom svojih, tako ćete i vi nastavit. Žalosno al istinito.

Ja nisam nikakav Ante, nego sam branitelj Saborskog. I ne okrivljujte čovjeka bez dokaza. Evo i to je još jedan dokaz demokracije i slobode govora.

View user profile

Admin

Admin
Admin
Admin
VITA po čemu to sudiš?
Po slici?
Pa dobro branitelju, onda na druge skupove dođi i sam pa ćeš vidjeti da nije baš tako kako tvrdiš jer se većina nije htjela slikati, a bili su na skupu. Bili su i Lukini simpatizeri ali ti eto znaš bolje pa zato tvrdiš i ono što nisi vidio.
MUP bi trebao biti uzor i raditi svoj posao za koji je plaćen, a ne voditi tračeve po netu dok porezni obveznici izdvajaju novac za plaće i opremu za takve kao što si ti koji za vrijeme radnog vremena surfaju internetom.
Kao branitelj, loš si primjer, a kao djelatnik MUP-a još gori.
Pozdrav.

VITA33

novi član
novi član
imas krive informacije. a ti sta se ne predstavis, jesi ti mozda licki vuk. a ivane, ti ako si tako posten seljak zasto ne vratis srpski traktor, tocnije nini šolaji. nego si ga zadrzao i prekucao brojeve na njemu.

View user profile

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Vidim da Vita zna i ono što ja još ne znam,baš zanimljivo.Oćito se isto bavi nekim vrađbinama.
Ne nasjedajte na ove provokacije.Oni ne gledaju budućnost,nego se samo vraću u prošlost,da se je barem nešto očaravajuće napravilo nebi mi bilo žao.Kad sam danas objasnila dotičnima situaciju u našoj nam općini,rekli su da nam je na razini 98god.Šta da vam velim,kasnimo više od desetljeća.Poslje ćete saznati i detalje.
Što se tiče fešte branitelja,to je bilo druženje za sve branitelje,i većina je bila,a onih par koji sebe smatraju najvećim osloboditeljima sela,nije bilo jer ne smatraju da su im drugi na njihovom nivou.Još je bilo tu dečki,a ako nekoga boli nešto,jer se mi u mjestu svi slažemo,njegova stvar.Puno dečki je još prije otišlo kući a neki istina se nisu htjeli slikati,jer bi imali javni linč od totičnih koji ni D nemaju od demokracije.
Vita mogla si nam se pridružiti ako spadaš u tu kategoriju pa bi sve čula i vidila,a ne ovako da iznosiš ne istine.

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
VITA33 wrote:imas krive informacije. a ti sta se ne predstavis, jesi ti mozda licki vuk. a ivane, ti ako si tako posten seljak zasto ne vratis srpski traktor, tocnije nini šolaji. nego si ga zadrzao i prekucao brojeve na njemu.
Ja kao prvo nemam nikakav traktor a kamoli srpski imam samo Fiat Punto to je neistina, a što se tiče dotičnog gospodina Šolaje on je od ove države dobio ono što ga nije pripadalo, tj. obnovu kuće kojoj je sam skinuo krov i odnio u Srbiju a onda je Luka Svom Tetcu sredio da država obnovi kuću na račun svih nas poreznih obveznika imam za to dokaz, pa bi gospodin Šolaja mogao vratiti državi novac koji je utrošen u obnovu njegove kuće koju je sam razvalio.

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
ANTE wrote:quote]Bravo ANTE uspio si se kamuflirati kao i uvijek.

Ivane, znači ja sam autor svemu što Vas smeta?
Lupetaš bez veze!
[/quote]Ako nisi autor ali to što se radi prešutno odobravaš to ti je isto, a prljavo je da toga nema nigdje u Hrvatskoj u ovo vrijeme, a što je najgore u svemu tome ti pripadaš tom klanu. Bio sam slijep kod zdravih oči pa i naivan vjerujući svakome ovo mi je jedno iskustvo koje će promjeniti moje mišljenje o nekim" ljudima" jer su sad pokazali svoje pravo lice. To što mi ti kažeš da lupetam zahvaljujem može i drugi put jer nije važno što se kaže nego je važno tko to kaže a u ovom slučaju se ne brinem jer mi ta konstatacija nije uopće važna.

View user profile

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Za one ne informirane,da malo pojasnim.
U selu se nakon dugo godina osjeća jedinstvo ljudi,sloga i maksimalno uvažavanje i to na području cijele općine a ne samo Saborskog.Svi smo se ujedinili i HSS i HSU i HDZ,isto tako i hrvati i srbi,mještani Saborskog,Ličke Jesenice i Blata.
Svi su se udružili sa istim ciljem da se smjeni šačica ljudi,koja je do sada radila u svoju korist,a sad nas i terorizira,sa svojim uvredama,lažima i prijtnjama.To je sve vidljivo i iz izbornih rezultata(206 mojih glasova,84 HDZ+HSU,naprema 147 nezavisnih),koje dotična grupica ljudi ne uvažava i dalje su u svom imaginarnom svijetu umjesto da prihvate činjenice.(da nemogu skupiti još toliko glasača jer nema stanovnika)
Ko ne vjeruje neka dođe u Saborsko pa se sam uvjeri.To što naša sloga i jedinstvo nekima ne odgovara i mali broj ljudi se izbjegava,je njihova stvar.Ja osobno bi se zapitala da mene svi izbjegavaju i ne zovu u društvo,ali ti pojedinci očito nisu toliko pametni da sami to zaključe.
Neću više komentirati.U nedjelju je drugi krug,mještani neka sami odluče,po svojoj volji i savjesti.
Dotični neka još malo uživaju jer će mnogi plakati u nedjelju veče.

Naš Bog je silni Bog i mi uz pomoć Duha svetoga izagnaćemo ove coprnjice,vraćeve,šamane i dr. i postati jedna normalna civilizirana općina

View user profile

VITA33

novi član
novi član
Za gosp. Admina, PU karlovačka radi jako dobro, pa vi svih prijavljujete i mi imamo dosta posla, dok nam neki dotični koji se hvale "ne dadu otkaz", jer smo navodno vozili srbe na glasanje.

A što se tiče skupa branitelja, bio je skup u kojem se je razglabalo koga treba tuć u selu. Ne vidim razloga zašto se ne smije u toj Općini iznijeti javno svoje mišljenje o politici. Pa Sanader i Milanović se javno vrijeđaju a poslije zajedno, jer politika je politika, a dostojanstvo je dostojanstvo. A ovjdje je to izgubljeno sa sve tri strane. Plakat poslije izbora gospođo Đurđa nenam razloga, Vi i gosp. Luka vodite ćete tu Općinu sa svojim Vijećem. Vi ćete nekog izagnat zar je to prijetnja i od strane Vas. Zar da se iselimo iz Saborskog pošto glasamo za Nezavisnu stranku. Plakati mogu samo oni koji su do sada vladali, sijedili u Vijeću Općine Saborsko ako su nešto protuzakonito radili.

View user profile

Đurđica

Đurđica
aktivan član
aktivan član
Eto Vita,vidite da bolja komunikacija pomaže za bolje razumjevanje.Ja nikom ne prijetim a koliko znate,ako ste upućeni i stvarno stanje stvari,što ipak mislim da bi u vezi svega trebali saslušati mišljenja više ljudi a ne samo pojedinaca i njihovog osobnog mišljenja,ja maksimalno uvažavam svakoga i poštivam njegovo mišljenje i opredjeljenje.Nikoga ne napadam ali ne dozvoljavam da mene,moje stranačke kolege pa i same mještane koji možda više simpatiziraju nas neko vrijeđa i blati bezrazložno i bez argumenata.Ne volim da se laže,iznose ne istine i igra pokvareno.Na sve šta nas je smetalo i smeta mi smo uredno priložili žalbe,prigovore,prijavili MUPU,i to neka istražuju službe koje su zato zadužene,na normalni civilizirani način.Mislim da nebi trebali imati ništa protiv,jer svi smo građani sa jednakom pravima u ovoj lijepoj našoj.To što neko osobno ili ne,poznaje samog predsjednika mene ne zanima,ja imam ista prava kao i on u ovoj državi i za njih ću se izboriti na legitiman naćin,bez ucjena,potkupljivanja,prijetnji i sl. nego demokratskim putem.
Ako imate još kakvih ne jasnoća samo pitajte,ja vam rećem istinu,jer slušajući rekla kazala po selu,samo se rade jazovi između ljudi,a sami znate da uvijek neko nešto doda ili oduzme po svojoj volji.
Slobodno vi budite za nezavisnu listu,niti će vas ko tući niti prijetiti zato,ali dajte da i drugi iskažu svoj stav slobodno pa ako i ne misle ko vi.
Bez uvrede molim,ali dodati ću ovdje da ja i Luka nećemo poslje krojiti vlast u našoj općini.Odluke ćemo donositi ja i moj zamjenik Zvonko Conjar,naravno uz potporu vijeća koje je 5 članova HSSa,3 člana Nezavisne liste i 1 člana HDZa,izabranih slobodnom voljom većine mještana naše općine.

View user profile

Admin

Admin
Admin
Admin
VITA33 wrote:Za gosp. Admina, PU karlovačka radi jako dobro, pa vi svih prijavljujete i mi imamo dosta posla, dok nam neki dotični koji se hvale "ne dadu otkaz", jer smo navodno vozili srbe na glasanje.

I to je demokratski, jeli tako?
Demokratski je da se na listićima i zaokružuje umjesto starih i nemoćnih?
Demokratski je prijetiti i urlati na stare i nemoćne?
Demokratski je i prijetiti da ako netko ne glasa za Lukinu listu da će ostati bez mirovine?
Demokratski je i babe u pidžami na silu unositi u auto i voziti na glasanje?

Dragi djelatniče MUP-a, daleko ste vi od demokracije, samo ste za nju čuli.
Naravno da treba sve prijaviti jer se krše osnovna ljudska i demokratska prava, a to je pravo glasa.
Prijetnja je za krivičnu prijavu, zastrašivanje isto tako, pa Vi kao djelatnik MUP-a malo proučite ustavni zakon i pravo.
Vojni i policijski djelatnici se ne smiju ni u kom slučaju mješati niti podržavati bilo koju političku opciju jer bi trebali poštivati zakon koji kaže da je za njih svaki građanin ili državljanin u RH isti i da ne smiju podržavati ni jednu stranu nego biti neutralni i svako kršenje ustavnog prava prijaviti svojim zapovijednicima i sudu.

Zamislite sad da u demokratskom uređenju oružane snage neke od članica EU podržava neku političku opciju i sad kao za vraga pobjedi ona druga opcija? Pa se te oružane snage počnu ponašati kao pojedinci u RH?
Kako bi se to zvalo onda u demokratskoj državi?
Gdje bi takvi završili koji bi to radili?

Demokracija je veliki pojam, a neki sebi daju sve za pravo jer im je eto netko rekao da se sve može u demokraciji.
Može se sve naravno, ali postoje i pravila, zakoni i ustav kojih se ne pridržavaju baš takvi pojedinci koji su i djelatnici oružanih snaga. Isti ti pojedinci daju "dobar" primjer običnim građanima, a da ni sami ne znaju što im je dužnost i obveza dok usput oni kao takvi prvi krše zakon.

Usput bi im bilo bolje da prouče ustav i zakon te da po njemu rade svoj posao za koji su plaćeni umjesto što vode seoske tračeve i bave se politikom, podržavajući jednu ili drugu političku opciju.
Vama to očigledno nije dovoljno pa eto i za vrijeme radnog vremena surfate po internetu i raznim lokalnim sajtovima iz službenih prostorija MUP-a, a svi znamo što je vaš posao i da ovakvim ponašanjem i djelovanjem ne zarađujete plaću na pošten način. Sigurno vam vaš zapovjednik nije naredio da se raspravljate na ovim stranicama već da radite nešto drugo za što ste i plaćeni.

Pozdrav.

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
Iznošenje svog mišljenja o politici je jedno a drugo je upućivanje kleveta i laži prema pojedinim osobama, to nema veze sa politikom niti izborima.E Vita ti si jako zaljubljen u Nezavisne što je tvoje pravo ali izgleda da je ta tvoja ljubav dovela do sljepila tako da ne vidiš što se događa oko nas. Vaš kandidat u Nedjelju prosipa letke po cijelom selu sa uvredljivim sadržajem upućenim meni i našoj kandidatkinji i onda "hrabro" pobjegne na Plitvice u hotel na spavanje, i glumi žrtvu.Žali se već godinama da ga netko namjerava likvidirati i to uvijek za izbore tako da svi mediji doslovce pršte njegovim nesuvislim izjavama od one kako razgovara sa pokojnicima pa do one kako će od Saborskog napraviti šamanski centar i uzgajati buniku.Ima još jedna stvar koju je dužan objasniti narodu nama predbacuje da surađujemo sa srbima (četnicima) a ne kaže ko će ga mijenjati u slučaju njegove duže odsutnosti ili druge spriječenosti u obavljanju njegove dužnosti načelnika općine, neka otvoreno reče da će to raditi njegov zamjenik Nikola Grba koliko znam srbin da se razumijemo nemam ništa protiv srpske manjine ali neka onda igra pošteno.

Last edited by Ivan on Tue May 26, 2009 9:28 pm; edited 2 times in total

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
VITA33 wrote:imas krive informacije. a ti sta se ne predstavis, jesi ti mozda licki vuk. a ivane, ti ako si tako posten seljak zasto ne vratis srpski traktor, tocnije nini šolaji. nego si ga zadrzao i prekucao brojeve na njemu.
Otkud sad tako nagli zaokret prije nekoliko mjeseci kad smo razgovarali uz kavu za tebe sam bio "duboko moralna osoba" a vidi sad još sam i lopov koji krade traktore e moj .....neznam kojim imenom da te oslovim pravim ili onim drugim ma nije važno bitno mi je da si pokazao svoje pravo lice.

View user profile

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
Neznam kojim povodom se VITA 33 okomio na mene, isti način koji koristi i njegov ljubimac Šaman, optužuje me i kleveće ovaj za krađu traktora ,a Šaman za dezerterstvo i suradnju sa četnicima ista metoda svojstvena tom klanu posljednjih dana kad im je dogorilo do peta "ukradi pa viči držte lopova" baš zgodno ko bi rekao da ste tako maštoviti.

View user profile

20Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 10:02 pm

Ivan

Ivan
aktivan član
aktivan član
VITA33 wrote:Ni vi niste ništa bolji od Šamana. Posvađali ste cijelo Saborsko, a govorite o nekoj zajednici i budućnosti. I Tito je bolje vladao nego što ćete vi vladati. Samo gledate svoju korist, a ne budućnost i izgradju, te ulaganje u Saborsko. Bavite se samo tračevima i babskim poslovima.
"Posvađali smo cijelo selo" zato što smo se kandidirali na ovim izborima, po tvome radi mira u selu bolje da se nismo kandidirali da bude jednoumlje koje predbacuješ nama uspoređujući nas sa Titom, koja konfuzija u tvom pisanju da je to strahota.

View user profile

21Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 11:01 pm

mateo04

novi član
novi član
KAD ČOVJEK SVE OVO PROČITA I VIDI, JEDNOSTAVNO NEMA RIJEČI. ZA KOMENTIRAT SE NEMA ŠTA, ZA NIKOG I PROTIV NIKOG U OVAKVOM SABORSKOM SVE ĆE OSTATI KAKO JE I PRIJE BILO. OSOBNO MI JE NAJTUŽNIJE DRUŽENJE BRANITELJA, KOJE ME JE I U SRTCE DIRNULO. NIKADA SE NISAM SRAMILA, A SADA SE SRAMIM.

View user profile

22Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 11:13 pm

mateo04

novi član
novi član
AH DA ZOVEM SE IVANA I DA NE BI ISPALO DA SE SKRIVAM IZA NEKAKVE ŠIFRE. SVOGA OCA SE NIKADA NISAM SRAMILA NJEGOVIM IZGLEDOM UNAKAŽENIM. I IVE NIJE BIO ŠFERCER ORUŽJA NEGO ČOVJEK KOJI JE SA SVIM SVOJIM SRCEM BRANIO SABORSKO. KAD SU GA RAKOVČANI SPAŠAVALI, NA NOSILIMA NOSILI PREKO UVALE U SLUNJ POLUMRTVOG NIKOM IZ SABORSKOG NISMO ZAMJERILI. KAD SU NAS SABORČANI 500 MARAKA TRAŽILI DA GA TRANSPORTIRAJU IZ BIHAĆA, NI TAD NISMO ZAMJERILI. JA JESAM PROTIV LUKE, I AKO IMAŠ VEZU U MUPU REĆU ĆU TI KAD I ZAŠTO SAM GA PRIJAVILA, DOK STE GA VI JAKO ŠTOVALI. I ZA BOŽIĆ SAM ZVONKU U JEDNOM DRUŠTVU REKLA DA GA TREBA PRIJAVIT. A DANAS, DANAS SMO MI ŠTA LUKINI SIMPATIZERI, I DA JESNO TO SE ISTO NE TREBA NIKOGA TICATI, TO JE POLITIKA. HVALA ŠTO SI NAS ISKLJUČIO SA SABORSKO.NET. I HVALA UDRUZI NA POZIVU DRUŽENJA BRANITELJA. SAD, SAD SE SRAMIMO ZA KOGA JE TO MOJ TATA UNAKAŽEN, ZA KOGA KAD NIJE VAMA DOSTOJAN DA BUDE NA DRUŽENJU BRANITELJA.

View user profile

23Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 11:36 pm

mateo04

novi član
novi član
A DA DA GOSPODINE ADMIN JA RADIM U DRŽAVNOJ FIRMI I DRŽAVNIM SLUŽBENICIMA JE DOZVOLJENO DA SE SMIJU KANDIDIRAT NA LISTAMA I BAVITI POLITIKOM. TAKO DA MALO BOLJE PROUČITE ZAKON.

View user profile

24Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 11:39 pm

Admin

Admin
Admin
Admin
mateo04 wrote:A DA DA GOSPODINE ADMIN JA RADIM U DRŽAVNOJ FIRMI I DRŽAVNIM SLUŽBENICIMA JE DOZVOLJENO DA SE SMIJU KANDIDIRAT NA LISTAMA I BAVITI POLITIKOM. TAKO DA MALO BOLJE PROUČITE ZAKON.

Gore piše oružane snage i njeni djelatnici, a ne državne firme.
Zakon proučio dobro ne brinite se.

25Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac Empty Re: Šamana Luku Hodaka napao lokalni hadezeovac on Tue May 26, 2009 11:53 pm

mateo04

novi član
novi član
Admin wrote:
mateo04 wrote:A DA DA GOSPODINE ADMIN JA RADIM U DRŽAVNOJ FIRMI I DRŽAVNIM SLUŽBENICIMA JE DOZVOLJENO DA SE SMIJU KANDIDIRAT NA LISTAMA I BAVITI POLITIKOM. TAKO DA MALO BOLJE PROUČITE ZAKON.

Gore piše oružane snage i njeni djelatnici, a ne državne firme.
Zakon proučio dobro ne brinite se.

MISLIILA SAM PRI TOM NA DJELATNIKE POLCIJE I VOJSKE. OVE GODINE KOLIKO SAM UPUĆENA JE DOZVOLJENO

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next